POWRÓT

MENU STRONY

FACEBOOK

ZAPRASZAMY NA NASZ PROFIL NA FACEBOOK

Warsztaty teatralne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 19 marca 2013 19:26

 

Warsztaty teatralne z aktorem Teatru Miniatura

Klasa V c wzięła udział w cyklu zajęć prowadzonych przez aktora Teatru Miniatura. Grupa zapoznała się z warsztatem aktorskim, wykonywała ćwiczenia z zakresu impostacji i emisji głosu, ćwiczenia dykcyjne i oddechowe, ćwiczenia pantomimiczne, etiudy z użyciem rekwizytów. Interpretowała teksty poetyckie i prozatorskie. Zwiedziła zakamarki Teatru Miniatura oraz pracownię lalkarską. Zaprezentowała na deskach teatru inscenizację utworu Adama Mickiewicza pt. „Powrót taty”.

 

Monika Karczewska

Poprawiony: czwartek, 25 kwietnia 2013 12:26
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.