ZESPÓŁ MUZYCZNY

 

LINK DO ALBUMU

POD KIERUNKIEM MGR M. SZCZEPAŃSKIEJ-STANKIEWICZ


2015/2016

MALBORK  II Wojewódzki Festiwal Sztuki

O “Patriotyczną Nutę”

III miejsce-   Laura Dubieńska

GDYNIA  VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej

I miejsce-    Laura Dubieńska

GDANSK 12 Wojewódzki Konkurs Wokalny Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc”

wyróżnienie – Laura Dubieńska

GDYNIA  Wygraj Sukces kwalifikacje wstępne –

Wyróżnienie – Laura Dubieńska

GDAŃSK 5 Gdański Konkurs Talentów „Mały Skarb”

I miejsce – Dominika Wójcik

 

I miejsce – Justyna Stefańska

 

III miejsce – Alicja Uchmanowicz

GDAŃSK  II Lokalny Konkurs Piosenki „ Z piosenką przez Świat”

I miejsce – Justyna Stefańska

 

III miejsce – Alicja Uchmanowicz

GDAŃSK  III Przymorski Festiwal Piosenki o Złota Nutkę Króla Maciusia”

II miejsce – Laura Dubieńska

I miejsce – Justyna Stefanska

 

III miejsce – Alicja Uchmanowicz

 

wyróżnienie – Dominika Wójcik

 

wyróżnienie – duet Justyna Stefańska i Sandra Mosakowska

Ustka 19 Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej o Bursztynowe Słoneczko

III miejsce – duet Dominika Wójcik i Wiktoria Człapińska

Kielce 43 Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej 2016

Srebrna Jodła – Laura Dubieńska

 


 

2014/2015

GDYNIA  VIII Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej

I miejsce-    Laura Dubieńska

MALBORK  II Wojewódzki Festiwal Sztuki

O “Patriotyczną Nutę”

III miejsce-   Laura Dubieńska

GDYNIA    Wojewódzki Konkurs Kolęd I Pastorałek

“Czas Świąt, Czas kolędowania”

wyróżnienie-    Laura Dubieńska

GDAŃSK     I  Przymorski Festiwal Piosenki Dziecięcej

O “Złotą Nutkę Króla Maciusia”

I miejsce-     Laura Dubieńska

wyróżnienie-     Marysia Lis

III miejsce-    Zuzanna Kotus

 

II miejsce-     Malgosia Rutkowska

III miejsce-     duet Laura Dubieńska, Marysia Lis

USTKA  XVII  Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej

o “Bursztynowe Słoneczko”

II miejsce-     Małgosia Rutkowska

 


 

2013/2014

 

 

GDAŃSK  Wojewódzki Konkurs Wokalny Piosenki

o Gdańsku lub tematyce morskiej

I miejsce-     Laura Dubieńska

2012/2013

 

USTKA      Ogólnopolski  Festiwal Piosenki Dziecięcej

o “Bursztynowe Słoneczko”

III miejsce-    Małgosia Rutkowska

GDYNIA     Wojewódzki Konkurs Wokalistów

 

III miejsce-     Małgosia Rutkowska

GDYNIA     Wojewódzki Konkurs Piosenki

“Śpiewać każdy może”

wyróżnienie- Małgosia Rutkowska

 


 

2008/2009

 

GDYNIA     Wojewódzki Konkurs Wokalistów

wyróżnienie-  Martyna Pieszczyk

2009/2010 Nie pracowałam jako nauczyciel muzyki.

2010/2011

 

Udział w programie I edycji X FAKTOR

2007/2008

 

GDYNIA     Wojewódzki Festiwal Wokalistów

II miejsce-   Sabina Szyca

GDYNIA       Wojewódzki Konkurs Kolęd I Pastorałek

“Czas Świąt, Czas Kolędowania”

wyróżnienie-  Martyna Pieszczyk

 

Oliwia Hajmowicz

 

Małgosia Rutkowska

II miejsce-     duet Martyna Pieszczyk, Zuzanna

SOPOT     Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej

wyróżnienie-  Martyna Pieszczyk

USTKA    Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej

O “Bursztynowe Słoneczko”

wyróżnienie-    Kasia Kowalska

 


 

2006/2007

 

GDYNIA       Wojewódzki Konkura Piosenki Świątecznej

“Czas Świąt, Czas Kolędowania”

III miejsce-     Sabina Szyca

GDYNIA    VI Konkurs Piosenki Morskiej “Śpiewajmy o morzu”

I miejsce-        Martyna Pieszczyk

GDYNIA    IV Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej

Gemini 2007

wyróżnienie-   Małgosia Rutkowska

 

III             Kasia Kowalska  kat. o-IIIkl.

Międzywojewódzki Festiwal Piosenki I Tańca KWAKOWO 2007

GDYNIA    Wojewódzki Konkurs Wokalistów

I miejsce   Martyna  Pieszczyk

 

2005/2006

GDYNIA    Wojewódzki Konkus Kolęd I Pastorałek

“ Czas Kolęd, Czas Kolędowania”

 

III miejsce-        Sabina Szyca

 

GDAŃSK     Wojewódzki  Konkurs Kolęd I Pastorałki

“Nad Światem Cicha Noc”

I miejsce-      Olga Sosnowska kat. IV- VI

 

wyróżnienie-    Michał Stopa

 

wyróżnienie-     Sabina Szyca       kat. I-III

GDYNIA    V  Konkurs  Piosenki  Morskiej “Śpiewajmy o morzu”

III miejsce-    zespół  SYLABA kat. I-III

 

II  miejsce-   duet  AMBER     kat. IV-VI

BRODNICA    Ogólnopolski  Konkurs  Piosenki “Wygraj sukces”

półfinał  Brodnica-     Olga Sosnowska

GDYNIA    II Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej

 

II miejsce   zespół SYLABA

 

I miejsce-     Oliwia Hajmowicz

 

III miejsce-    Sabina Szyca

 

wyróżnienie    Kasia Kowalska

 

Małgosia Rutkowska

 

III miejsce    Dominika Ronkowska kat. IV-VI

GDYNIA     Wojewódzki Konkurs Wokalistów

III miejsce-    Sabina Szyca

GDYNIA   II przegląd Twórczości Dziecięcej-  Festiwal Razem

I miejsce-  w kat. śpiew zespołowy kl. 0b

 

I miejsce-  w kat. śpiew solo- Kasia Kowalska

 

II miejsce dla Szkoły Podstawowej nr.44 – Muzykalna Szkoła

XXXIII Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej  KIELCE 2006

Srebrna Jodła-     zespół   SYLABA

2004/2005

 

GDYNIA -    Wojewódzki Przegląd Solistów- “Śpiewać każdy może”

II miejsce-    Paulina Fieducik

GDAŃSK -   Wojewódzki  Konkurs “Śpiewamy kolędy”

 

wyróżnienie-   Olga Sosnowska

GDYNIA-    I Międzyszkolny Konkurs Kolęd I Pastorałek

“Nad Światem Cicha Noc”

I miejsce-        Anna Stankiewicz  kat. 11-13lat

 

III miejsce-       Paulina Fieduci

SOPOT    XIII  Wojewódzki  Konkurs  Pieśni  Patriotycznej

I miejsce-        Anna  Stankiewicz

 

Wyróżnienie-   Paulina Fieducik

 

Olga  Sosnowska

 

GDAŃSK   II Nadbałtycki  Festiwal Piosenki  Dziecięcej”Manhatan”

III miejsce-     Paulina Fieducik

 

wyróżnienie-    Anna Stankiewicz

 

TUCHOLA  2005        Festiwal Piosenki Dziecięcej

wyróżnienie-   Oliwia Hajmowicz

 

2003/2004

GDYNIA   -  Wojewódzki Konkurs Kolęd I Pastorałek

“Nad Światem Cicha Noc”

 

I miejsce-       Anna Stankiewicz

 

III miejsce-       Paulina Fieducik

 

wyróżnienie-   Olga Sosnowska

 

Paulina Ratajczak

GDYNIA     - Wojewódzki Przegląd Wokalistów

I miejsce-    Paulina Fieducik

USTKA    VII  Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej

o “Bursztynowe słoneczko”

 

III miejsce-       Paulina Fieducik

 

wyróżnienie-  zespół SYLABA

 

wyróżnienie-   Anna Stankiewicz

2001

 

GDAŃSK      Mini Play Back Show- Klub “Maciuś I”

I miejsce-     Anna Stankiewicz

 

I miejsce-     zespół JAGA

Gdański Festiwal Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej- Kopciuszek 2001

II miejsce      Magda Manczur

GDYNIA   -  Wojewódzki Konkurs Wokalistów

I miejsce-     Anna Stankiewicz

 

III miejsce-   Magda Manczur

 

wyróżnienie-   Monika Rogas

GDAŃSK    Festiwal Piosenki Radosnej

I miejsce-      Anna Stankiewicz

 

I miejsce-      duet Magda Manczur, Monika Rogas

KRUSZWICA 2002  VI  Festiwal Piosenki”Solo tutti”

Zielony Laur-   Anna Stankiewicz

TUCHOLA  2001  IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej

II miejsce-    Anna Stankiewicz

 

USTKA     V Nadbałtycki Festiwal Piosenki Dziecięcej

o “Bursztynowe Słoneczko”

 

III miejsce-     Anna Stankiewicz

ŁÓDŹ-   Ogólnopolski Festiwal Kolęd I Pastorałek

Brązowy Medal oraz nagroda Prezydenta Miasta Łódzi-   Monika Rogas

 

wyróżnienie-    Anna Stankiewicz

SOPOT    XI Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznych

I miejsce-          Monika Rogas

 

wyróżnienie-   Anna Stankiewicz

 

Paulina Stubińska

GDAŃSK      VIII Festiwal Małego Dominika

Grand Prix- Bursztynowy kogucik-     Monika Rogas

1999

GDYNIA  Wojewódzki Konkurs Kolęd I Pastorałek

“Czas Kolęd, Czas Kolędowania”

I  miejsce-    Monika Rogas w kat. 9-12

 

II miejsce-    Magda Manczur

 

II miejsce-    Anna Stankiewicz w kat. 7-9

Ogólnopolski Konkurs “Wygraj sukces”

Wyróżnienie-  Anna Stankiewicz

GDYNIA    - Wojewódzki Przegląd Wokalistów

III miejsce-    Monika Rogas

SOPOT   - I Festiwal Piosenki Wydawnictwa M. Rożek

I miejsce-       Monika Rogas

1998

 

Gdynia- Wojewódzki  Przegląd  Wokalistów

Grand Prix  -    Agnieszka Kruk

 

I miejsce     -    Magdalena Flejszar

Wojewódzki Przegląd Zespołów Wokalnych

o Puchar Burmistrza Kartuz

 

II-  miejsce-      AMBER

1997

Gdańsk    II Mały Festiwal Dominikański-

nagroda główna

 

“Bursztynowy kogucik”-  AMBER

Nagroda Polskiego Radia- sesja nagraniowa

1996

KARTUZY   Wojewódzki  Festiwal Piosenki  Młodzieżowej

wyróżnienie-        zespół  AMBER

 

III miejsce-          zespół   JAGA

SOPOT  IV  Wojewódzki  Konkurs  Pieśni  Patriotycznej

III miejsce-          zespół  AMBER

Gdańsk      I  Mały Festiwal Dominikański

I miejsce-           zespół  AMBER

 

III miejsce          zespół   JAGA

1995

 

 

RUMIA   V  Wojewódzki  Turniej  Muzyczny

wyróżnienie