PIERWSZE LOGOWANIE

LINK DO LOGOWANIA

Drodzy Rodzice!

W naszej szkole działa dziennik elektroniczny, który umożliwia Państwu na bieżąco monitorowanie postępy w nauce swoich dzieci, logując się do e-dziennika zupełnie bezpłatnie. Jedynym warunkiem jest złożenie w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy formularza danych osobowych koniecznych do utworzenia konta rodzica. Poniżej krótka instrukcja jak korzystać z tej funkcjonalności.

INSTRUKCJA PIERWSZEGO LOGOWANIA

APLIKACJA MOBILNA

KONTO RODZICA

INSTRUKCJA DLA RODZICA

• WYCHOWAWCA KLASY WPROWADZA PODANE PRZEZ RODZICA DANE: ADRES E-MAIL (PRYWATNY), W PRZYPADKU GDY  W SZKOLE JEST RODZEŃSTWO WARTO PODAĆ PESEL, PONIEWAŻ BEZ NIEGO WYGENERUJĄ SIĘ OSOBNE KONTA DO KAŻDEGO UCZNIA
  • RODZIC OTWIERA STRONĘ POD ADRESEM: https://www.edu.gdansk.pl/Strony/GPE.aspx LUB NA STRONIE SZKOŁY WYBIERAMY OBRAZEK Z LOGIEM GPE
  • NALEŻY KLIKNĄĆ "ZALOGUJ"
  • RODZIC KLIKA NA  "PRZYWRACANIE DOSTĘPU DO KONTA" I WYSYŁA LINK NA SWOJĄ POCZTĘ
  • PO KLIKNIĘCIU  LINKU AKTYWACYJNEGO I UTWORZENIU HASŁA, GENERUJĄ PAŃSTWO W SYSTEMIE SWÓJ LOGIN

HASŁO NIE POWINNO ZAWIERAĆ WŁASNEGO IMIENIA I NAZWISKA,

POWINNO MIEĆ WIĘCEJ NIŻ 8 ZNAKÓW,

ZAWIERAĆ JEDNĄ WIELKĄ LITERĘ,

JEDNĄ CYFRĘ,

JEDEN ZNAK: @, #, & LUB +

PO ZALOGOWANIU SIĘ, NALEŻY WYBRAĆ ZAZNACZONE POLE

KONTO UCZNIA

• LOGIN UCZENIA GENERUJE SIĘ  PO WPROWADZENIU JEGO DANYCH DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO
  • SYSTEM NIE TWORZY HASEŁ, NALEŻY JE WYGENEROWAĆ SAMODZIELNIE
  • UCZEŃ PODAJE WYCHOWAWCY SWÓJ PRYWATNY E-MAIL,
  • PO WPROWADZENIU ADRESU E-MAIL DO SYSTEMU, UCZEŃ KLIKA "PRZYWRACANIE DOSTĘPU DO KONTA" I POSTĘPUJE ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ, KTÓRA SIĘ WYŚWIETLI

Bardzo ważne!!!

Dziennik elektroniczny - zgody!

Informuję, iż Rodzice chcący korzystać z dziennika elektronicznego są zobowiązani do wypełnienia

OŚWIADCZENIA o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

OŚWIADCZENIE DO POBRANIA

Rodzice, którzy nie wypełnili do tej pory tego oświadczenia, a chcieliby korzystać z dziennika elektronicznego, proszeni są o dostarczenie wypełnionego i podpisanego dokumentu BEZPOŚREDNIO DO SEKRETARIATU SP44 w Gdańsku!

Przypominam jednocześnie, iż nie ma obowiązku korzystania z dziennika elektronicznego, a co za tym idzie udostępniania swoich danych osobowych!

W razie jakichkolwiek problemów związanych z korzystaniem z dziennika elektronicznego,

zwłaszcza przy pierwszym logowaniu,

W wiadomości należy podać następujące informacje:

• z czym jest problem (konto rodzica, czy ucznia)
  • podpisać się imieniem i nazwiskiem;
  • pod spodem dopisać:
    imię i nazwisko swojego dziecka;
    jego numer pesel (w celu weryfikacji państwa tożsamości);
    oraz symbol klasy, do której dziecko uczęszcza (np. 6A)

UWAGA!

Hasło wygasa co 30 lub 60 dni, należy wtedy przeprowadzić procedurę odzyskiwania hasła.

Uczniowie powinni podać wychowawcy swój prywatny adres e-mail, na który zostanie przysłany link aktywacyjny.