BAZA LOKALOWA

SALA GIMNASTYCZNA

SZKOŁA POSIADA:

PLAC ZABAW DLA MŁODSZYCH DZIECI NOWOCZESNE BOISKO

SALĘ GIMNASTYCZNĄ I BARDZO PRĘŻNYCH NAUCZYCIELI  WF :)

W ROKU 2016r. KUCHNIA SZKOLNA ZOSTAŁA WYREMONTOWANA I CAŁKOWICIE ZMODERNIZOWANA. SZKOŁA BRAŁA UDZIAŁ W PROGRAMIE GRZEGORZA ŁAPANOWSKIEGO "MISJA STOŁÓWKA".

W 2017r. WYMIENIONO KOMPUTERY NA NOWE Z SYSTEMEM WINDOWS 10

16 sal lekcyjnych;

pracownię komputerową;

bibliotekę szkolną (gdzie uczniowie nie tylko wypożyczają książki, ale również korzystają z czytelni, przygotowują materiały do zajęć i aktywnie pomagają w pracy bibliotekarzom - tworząc tzw. "Aktyw biblioteczny";

świetlicę szkolną (w której zapewniona jest fachowa opieka dzieciom, które oczekują na lekcje i tym, które po skończonych zajęciach oczekują na swoich rodziców);

aulę wykorzystywaną do przedstawień;

gabinet do rehabilitacji;

gabinet logopedy;

gabinet psychologa szkolnego;

gabinet pedagoga szkolnego;

gabinet pielęgniarki szkolnej;

OBIEKT SZKOLNY JEST PRZYSTOSOWANY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, WYGODNY PODJAZD DO SZKOŁY ORAZ WINDĘ UŁATWIAJĄCĄ SIĘ  W PRZEMIESZCZANIU PO PIĘTRACH, TOALETY PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB NA WÓZKACH.

NA PARTERZE ZNAJDUJĄ SIĘ 3 SALE LEKCYJNE DO EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ ORAZ  SALA DO ZERÓWKI. GABINETY DO LOGOPEDII, REHABILITACJI I TERAPII. PO PRZECIWNEJ STRONIE KORYTARZA ZNAJDUJE SIĘ JADALNIA, ŚWIETLICA ORAZ SALA GIMNASTYCZNĄ ORAZ GABINET DO KOMUNIKACJI ALTERNATYWNEJ.

Z PARTERU SCHODZIMY DO SZATNI, KTÓRA NIEDAWNO ZOSTAŁA WYREMONTOWANA, A OBOK MAMY SALKĘ DO JUDO :)

NA PIERWSZYM PIĘTRZE MAMY 6 SAL DO EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ, GABINET PEDAGOGA SZKOLNEGO, PRACOWNIĘ KOMPUTEROWĄ ORAZ BIBLIOTEKĘ SZKOLNĄ.

NA DRUGIM PIĘTRZE ZNAJDUJE SIĘ GABINET DO PRZYRODY, DWA GABINETY DO MATEMATYKI, DWA DO JĘZYKA POLSKIEGO, GABINET DO HISTORII ORAZ DO JĘZYKA ANGIELSKIEGO. GABINET DO PLASTYKI I TECHNIKI, GABINET PIELĘGNIARKI A TAKŻE AULA, KTÓRA SŁUŻY DO PRZEDSTAWIEŃ I KONCERTÓW ORAZ GABINET PSYCHOLOGA SZKOLNEGO.

JAK SIĘ ZMIENIAŁA SZKOŁA